Centrotherm c.VACUNITE 300A/300/180 Vakuumski spajkalni sistem
Centrotherm c.VACUNITE 300A/300/180
Vakuumski spajkalni sistem z veliko površino za visokoserijsko proizvodnjo
Glavne lastnosti in prednosti
  • Velika procesna površina: 300 × 300 mm (ali do 300 × 180 mm glede na konfiguracijo)
  • Odlična temperaturna enakomernost ±0,5% po celotni grelni plošči
  • Površina, prizadeta zaradi por, se lahko zmanjša na manj kot 1%
  • Hitro segrevanje in ohlajanje za kratke cikle
  • Maksimalna procesna temperatura do 450 °C